Buzau, Ceptura-de-Jos, Mizil, Ploiesti, Urlati
Posted 3 weeks ago

Candidatul Ideal

  • Experienta in organizare si supervizare desfasurari proiecte in domeniul constructiilor, Ideal, experienta de lucru minim 6 luni in planificare si supervizare activitate echipe de montaj ferestre/usi de PVC;
  • Experienta in utilizarea calculatorului: Office – Word, Excel, Powerpoint;
  • Studii medii sau superioare in domenii tehnice;
  • Capacitate de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si abilitati multitasking;
  • Capacitate de planificare si organizare a proiectelor si timpului de lucru;
  • Abilitati de comunicare cu diferite tipuri de persoane ( avantaj echipe montatori/muncitori);
  • Cunostinte limba engleza (nivel mediu);
  • Seriozitate, transparenta, viteza de reactie si loialitate;
  • Disponibilitate la deplasari in tara ( maxim 2 zile consecutiv).

Descrierea jobului

  • Activezi ca un Project Manager pentru proiectele de montaje pe produsele Aplast ( ferestre si usi PVC);
  • Asigura o buna comunicare si desfasurare a operatiunilor intre echipa de back-office, echipele de montaj si clienti;
  • Planifica programul echipelor de montaj pentru efectuarea de masuratori si livrari catre clienti, tinand cont de datele de executie ale produselor;
  • Se asigura, in mod repetat (la comanda, la iesirea din productie a produselor si in ziua de livrare) de disponibilitatea clientului in locatie, pentru a primi echipa de montaj ;
  • Tine legatura cu toate departamentele implicate pentru as se asigura de livrarea corecta si la timp a produselor;
  • Intocmeste planificarea si urmareste activitatea echipelor de montaj in functie de necesitatile clientilor;
  • Se asigura de calitatea montajului executat prin verificari in locatii;
  • Mentine relatia cu reprezentantii magazinelor care fac parte din proiect ;
  • Raporteaza imediat neregulile catre superiorul ierarhic;
  • Intocmeste rapoarte de activitate in concordanta cu solicitarile superiorului sau conform cu sarcinile primite in sedintele de proiect;
  • Se subordoneaza Directorului de vanzari Romania.